fbpx

Co robimy?

Pomożemy Ci ulokować kapitał w nieruchomościach na wynajem.

Aktualne oprocentowanie lokat bankowych przestało być atrakcyjne, dlatego wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie na rynku, przedstawimy Ci propozycje nieruchomości, które mieszcząc się w przeznaczonym przez Ciebie budżecie zapewnią możliwie najwyższą stopę zwrotu z inwestycji przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa, jakim cechuje się ten rodzaj alokacji środków. Zlecasz nam przygotowanie nieruchomości pod wynajem i zarządzanie najmem, a sam cieszysz się zyskiem i wolnym czasem.

 

Easy Rent Nieruchomości to jedna z największych firm obsługujących najem na lubelskim rynku nieruchomości. Na tle innych firm wyróżnia nas szeroki zakres działania – naszą specjalnością są zarówno najem długoterminowy, jak i najem na doby.

 

Oferujemy komfortowe apartamenty o podwyższonym standardzie, które są bardzo atrakcyjną alternatywą dla pobytu w hotelu. Obecnie zarządzamy najmem krótkoterminowym na terenie Lublina.

 

Obsługujemy także najem długoterminowy. Wynajmujemy pokoje i całe mieszkania. Z naszych nieruchomości chętnie korzystają zarówno studenci, jak i osoby pracujące. Najem długoterminowy obsługujemy na terenie Lublina oraz Warszawy.

 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydobyć maksimum potencjału z każdej nieruchomości. Naszym celem jest, aby właściciele czerpali zadowalający zysk, a najemcy cieszyli się komfortem w zajmowanych lokalach.

 

Dbamy o wygodę mieszkańców i właśnie dlatego nawiązaliśmy współpracę z restauracją „U kucharek”. Restauracja dostarcza smaczne i zdrowe śniadania do naszych apartamentów.

 

Dodatkowo nasi klienci mogą skorzystać z 10% rabatu przy składaniu telefonicznych zamówień i dostawie do apartamentu. Promocja obowiązuje w restauracjach „U Kucharek”, „Central Park” oraz „Mojo”.

Oferujemy

Poszukiwanie nieruchomości na wynajem

Selekcję nieruchomości według naszego know-how

Wskazanie prognozowanej stopy zwrotu z inwestycji

Negocjacje ceny zakupu

Przeprowadzenie przez proces transakcji

Zarządzanie najmem kupionej nieruchomości

Oszczędność Twojego czasu